• Wpisów: 396
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 13:31
  • Licznik odwiedzin: 29 323 / 2560 dni
 
papayaa
 
Cześć ,

dziś opowiem coś więcej o moim najnowszym nabytku . Jest to czarna torebka .... straszna mi nowość to nie jest prawda ? Ale czy my kobietki wyobrażamy sobie życie bez klasycznej , czarnej torebki pasującej do wszystkiego ?Często łapana w biegu przed wyjściem z domu załatwia całą sytuację i nie musimy przejmować się tym ,że jest niedopasowana do
reszty ? No właśnie...


Ja wybrałam dość klasyczny model. Zależało mi na tym ,żeby torebka spełniała kilka ważnych funkcji :

*pakowność
*wygoda
*sportowa elegancja
*i mająca ... to coś ;)

I znalazłam . Najpierw wypatrzyłam ją na allegro i kiedy już miałam ją zamawiać to stwierdziłam ,że jeszcze przejdę się po sklepach może coś znajdę w pobliskich sklepach i nie uwierzycie ta sama torebka ukazała się moim oczom w jednym ze sklepów stacjonarnych w moim mieście :). Ot taka niespodzianka.


Torebka.jpg


Torebka1.jpg


Pakowna torebka to u mnie podstawa ,  jestem studentką (jeszcze miesiąc no ale jestem :) ) a wiadomo ,że na uczelnie z kopertówką nie pójdziemy. Zawodowo też jestem nauczycielem , a wiadomo nauczyciel zawsze tacha ze sobą sto rzeczy naraz i na wszystko w tej torebce musi znaleźć się miejsce.A Wy jak typ torebek preferujecie ? Pakowne , duże , małe czy olbrzymie ? :)


Pozdrawiam


S.Jak zwykle zachęcam Was do odwiedzenia mojego drugiego bloga :)

lejdistyle.blogspot.com/

Wiem ,że na blogspocie wiele z Was ma blogi o różnej tematyce , pokażcie się gdzie jesteście :), chętnie je odwiedzę.

Nie możesz dodać komentarza.